Βεβαίως και υπάρχει η δυνατότητα πληρωμής με χρεωστική ή με πιστωτική κάρτα και μάλιστα στη δεύτερη περίπτωση ακόμα και σε δόσεις, καθώς το ιατρείο μας είναι εφοδιασμένο με σύστημα πληρωμής με κάρτα (ΡΟS). Ο τρόπος πληρωμής καθορίζεται πάντα σε συνεννόηση με τον ασθενή, ανάλογα της ανάγκες και τις δυνατότητες του, αλλά και τις δυνατότητες του ιατρείου.
Υπάρχει η δυνατότητα πληρωμής με χρεωστική ή πιστωτική κάρτα στο χώρο σας;
![Υπάρχει η δυνατότητα πληρωμής με χρεωστική ή πιστωτική κάρτα στο χώρο σας; Υπάρχει η δυνατότητα πληρωμής με χρεωστική ή πιστωτική κάρτα στο χώρο σας;](https://www.chatzogianni.gr/assets/pages/main_eadeb-2.jpg)